Lider Entertainment; 1981 yılından beri prodüksiyon, menajerlik ve organizasyon hizmeti veren kurumsal bir şirkettir. Güvenilir ve yenilikçi çalışma ortamına sahip olan kurum, önceliğini müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak olarak belirlemiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan kurumumuz, iş ortakları ile farklı alanlarda faaliyet göstermektedir.   
Merkezi İstanbul’da bulunan kurumumuz, iş ortakları ile farklı alanlarda faaliyet göstermektedir.
 


 

Prodüksiyon

Selami Şahin tarafından kurulan Lider Müzik Üretim, şuan bilinen adıyla Lider Entertainment, 1981 yılından beri çeşitli sanatçılarla pek çok başarılı prodüksiyona imza atmıştır. Kataloğunda özgün ve çeşitli sanatçılar bulunduran Lider Entertainment yenilikçi  ve özel projeler oluşturmaktadır.

Organizasyon

Yapılan her etkinlikte titizlikle çalışan; yetenekli ve yaratıcı bir ekibe sahip olan Lider Entertainment, önceliğini müşterisinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak olarak belirlemiştir.  Bu amaca hizmet edebilmek için sektörü yakından takip etmektedir. Şimdiye kadar yaptığı organizasyonlarında daha önceden yapılmamış  yenilikçi  projelere imza atan Lider Entertainment, büyüme ve kendini geliştirme yolunda emin adımlar atmaktadır. Sürdürülebilirliği hedefleyen şirketimiz, fark yaratmaya devam etmektedir.

Menajerlik

Menajerliğini üstlendiği tüm sanatçılar ile organizasyon veya etkinlik yapacak firmaların isteklerini, ortak noktada buluşturma hedeflerini; güvenilir, şeffaf ve kurumsal bir ortamda gerçekleştirmektedir.